Ferencvárosi FC
Menü
 
in English
 
Fórum&fotó
 
Ferencvárosi FC
 
Ferencvárosi TC
 
Hivatalos honlapok
 
Szurkolói honlapok
 
Magyar sport
 
Facebook

 
Számláló
Indulás: 2004-09-01
 
Látogatók
free counters
 
Szurkolók küldték Frissítve: 08.29.
Szurkolók küldték Frissítve: 08.29. : Faji előítéletek

Faji előítéletek

Deka  2010.09.20. 20:35

A fekete miért fehérebb a Fehérnél?


Miért beteg a magyar futball, még mindig,Végh Antal után szabadon, avagy a fekete miért fehérebb a Fehérnél?
A magyar futball mocskának kicsi, de annál gusztustalanabb szegmensével, a negatív diszkrimináció jelenlétével foglalkoznék pár mondat erejéig. Az aktualitás, amiért eme virtuális tollat ragadtam, a BLSZ Fegyelmi Bizottságának "töketlensége", illetve burleszk "büntetései" a fekete vendégekkel szemben! Tény, hogy hazánkban ideiglenesen, nem dolgozó, adót, TB-t nem fizető "vendégeink" hétről-hétre törnek zúznak mindennemű retorzió nélkül. Más, Magyar összetételű Egyesület, hasonló esetben azonnali kizárással sújtanák. Mindez nem elég, de még a Szövetség Ítészeinek kell nyilvánosan "mosakodniuk", a már-már mohácsiviktóriai sötétségből mocskokat okádó, elnöknőjük vádjaival szemben! Mi ez ha nem szervezett részlehajlás a MAGYAR amatőr labdarúgással szemben?
Elnöknő! Gondolom az Ön által képviselt afrikaiak a hazájukban uralkodó viszonyok elől jöttek ide, ahol Fedél, Ruha, Melegétel, és INGYENES!!! orvosi ellátásban részesülnek. Gondolom ez több, mint amit egy közösség meg tud adni, sőt sok vidéki MAGYAR CSALÁDNAK, még ennyi sem jut. Ezzel maximálisan eleget teszünk a "házigazdával" szembeni elvárásoknak. De! Nem csak jogok vannak, hanem KÖTELESSÉGEK is! Bármilyen rosszul esik, de Önökre is vonatkoznak a szövetség szabályai!!!
Vagy, ismét egy "klasszikus" szavaival élve: "ha nem tetszik,el lehet innen menni!". És ez nem csak a Magyarokra vonatkozik!
Köszönöm! 

Kapcsolódó: az afrikaiak büntetése

Csak összehasonlításképpen: az FFC büntetése

 
Közlemények

ESEMÉNYEK

TÁMOGATÁS

 

 
Pártolói kártya

ZÖLD         EZÜST

 
FFC Shop

 
Támogatóink

 
Partnereink
 

Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre,egyszer mindenkinek érdemes belenézni.Keress meg és én segítek értelmezni a csillagok állását!    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU    *****    Nyakunkon a Karácsony, ajándékozz születési horoszkópot barátaidnak, ismerõseidnek.Nagyon szép ajándék! Várlak, kattints    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!